“Надихаючі Історії” від Дхірашанти Даса Госвамі

Про автора :

Дхірашанта Дас Ґосвамі Махарадж є учнем А.Ч. Бгактіведанти Свамі Прабгупади, ачар’ї-засновника Міжнародного Товариства Свідомості Крішни (ISKCON).
Дхірашанта Дас служив піонером-проповідником Шріли Прабгупади, допомагав розробляти проекти, проповідувати та поширювати свідомість Крішни як в Індії, так і в Європі.
Він є вихователем, учителем і відданим у традиції Крішна-бгакті з 1972 року.
Він пройшов ашрами брахмачарі, гріхастха, ванапрастха та прийняв саньясу в лютому 2015 року.  
Махарадж відомий своїми сердечними програмами для дітей, інтенсивними майстер-класами з джапи, щотижневим інформаційним бюлетенем мудрості, онлайн-курсами Бхагавад-гіти та аудіовізуальними презентаціями слайдів.
На своїх уроках він часто використовує притчі, історії та яскраві приклади, сповнені гумору та мудрості, щоб зробити свідомість Крішни доступною для всіх класів людей.

Про книгу Дхірасанти Даса Госвамі «Надихаючі історії» :

Книга «Надихаючі історії» — це збірка притч з духовної, культурної та багатоконфесійної точки зору. Історії, включені до цієї книги, охоплюють широкий спектр тем – від мужності, цілей, проблем і наполегливості, до дружби, стосунків, щастя й успіху. Але всіх їх об’єднує одне – вони пропонують оптимістичний погляд на людське існування. Вони закликають нас розвивати ентузіазм, протистояти страхам, ніколи не здаватися, вірити в себе та дивитися на речі ширшою перспективою. Щоб допомогти нам зрозуміти життя більш цілісно (автор).

«Протягом деякого часу бхакті Саша та бхакта Дмитро Ярошенко працювали над створенням моєї російськомовної версії книги «Надихаючі історії» для прослуховування в аудіоформаті. У нашому середовищі 21 століття, де життя швидке, а люди дуже активні та в дорозі, ми часто не знаходимо часу, щоб читати книги. Тим не менше, прослуховування аудіокниг стало популярною альтернативою. У нашому стрімкому цифровому стилі життя люди тепер віддають перевагу прослуховуванню книг на ходу, тому почали створюватися аудіокниги. Зовсім скоро для слухачів буде доступна й литовська аудіоверсія. Безсумнівно, англійська версія також з’явиться».

Книгу читали :

Ш’яма Прія Деві Дасі (Олександра Анкудінова) / Глави 1, 2, 5, 6, 9, 10

та Дмитро Ярошенко / Глави 3, 4, 7, 8

Ви можете прослухати книгу тут :

Відвідати Веб-сайт Дхірашанти Даса Госвамі :